Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик поверхневого типу для температурних вимірювань малорозмірних електронних елементів, для плоских і вигнутих поверхонь.
| Датчик | K-тип |
| Ручка, мм | Ф=12 мм, d=120 мм |
| Робоча поверхня | 17х19х31 мм, з тефлоновим захистом |
| Довжина дроту | 2 м |
| Чутливий діапазон | до 250 °C |
| Точність | клас 0.4 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gondo Electronic |
| Страна производитель | Тайвань |
- Цена: 2 380 ₴

